DĚTSKÝ DEN V II. TŘÍDĚ

Ve čtvrtek 1. 6. vyrazili žáci druhé třídy na Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové nad Labem, kde se konal dětský den připravený DDM Jednička. Žáci se mohli těšit celkem na 30 stanovišť s různými úkoly. Hned na prvním si nechali pomalovat obličej zvířecími motivy. Zejména klukům se zalíbilo tetování technikou Air bush. Následovala zkouška odvahy v opičí lanové dráze, jízda na ponících, motokárách, koloběžkách. Hodně času jsme strávili u RC modelářů, kde si mohli druháci vyzkoušet řízení velmi rychlých modelů aut. Velkým adrenalinem byla lanová dráha a střelba z airsoftové pistole u Městské policie. Ze sportovních úkolů žáci plnili hod na cíl, chůzi na chůdách, střelbu míčkem florbalovou holí do branky. Z vědomostních stanovišť vyzkoušeli hlavolamy a deskové hry. Den, který patří jen dětem, si druháci náležitě užili, byli nadšení, plní zážitků, spokojenosti a úsměvů na tváři.