Malování a zdobení sádrových kamenů

V květnu se uskutečnilo třetí pokračování našeho výtvarného projektu: Tvořivá dílna, ve kterém jsme opět rozvíjeli svou kreativitu, zručnost, fantazii a spousty dalšího. Tentokrát jsme se věnovali malování a zdobení sádrových kamenů. Pracovali jsme s akrylovými barvami fosforujícími ve tmě, což byla pro žáky opravdu veliká motivace.

Natřený kamínek jsme poté dozdobili pomocí ubrouskové techniky nebo „vodolepkami“.

Pro zhotovení dokonalé finální verze jsme použili průhledný lak, který zajistí nepropustnost, krásně hladký povrch a samozřejmě dokonalý lesk.

Léto už je za dveřmi, tak ho přivítejte spolu s námi třeba těmito zářivými barvičkami.

Kamínky si dáme na výstavu jako dekoraci a užíváme pocitů ze zhotovených výrobků, které se nám moc povedly.

Více fotek na ke zhlédnutí na facebookových stránkách školy.